Політика конфіденційності

Сайт https://nazarkachurak.com/ знаходиться під управлінням ФОП Качурак Н.В. Ми піклуємося про конфіденційність Ваших даних.Тому у зв’язку з цим розробили дану політику конфіденційності (тут і далі – «Політика»), мета якої – проінформувати Вас про порядок збору, зберігання і обробки персональних даних та інформації, що надається Вами за допомогою цього веб-сайту.

Загальні положення


Сфера дії цієї Політики

Ця Політика поширюється на «персональні дані та відомості», що збираються нами за допомогою цього веб-сайту. «Персональні дані і відомості» означають дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, доступною нам. Приклади персональних відомостей включають в себе Ваше ім’я, адреса електронної пошти, та інші відомості, які Ви можете надавати, коли користуєтеся нашим Сайтом.


Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Сайті. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.


Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Сайту ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Сайтом. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Сайту, тощо. Також, на Сайті збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).


Інформація, яка збирається за допомогою Сайту

Персональна ідентифікаційна інформація - інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при замовленні послуг, які є доступними на Сайті.

Для прикладу, ці відомості включають в себе: Ваше ім'я, адреса електронної пошти, інформація про замовлені Вами послуги, номер телефону. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати Сайт і послуги, які пропонуються Відвідувачам Сайту.


Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Сайту. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування  Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо на Сайт. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності та привабливості Сайту для всіх користувачів.


Використовуючи цей Сайт, Ви приймаєте практики, описані в цій Політиці. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, просимо не використовувати цей Сайт. Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в справжню Політику. Будь-які зміни вводяться в дію викладенням у новій редакції цієї Політики. Ми рекомендуємо регулярно знайомитися з цією Політикою, щоб бути в курсі будь-яких змін і можливого порядку використання Вашої інформації.