Підтримка

Підтримка дозволить Вам зменшити витрати часу на сайт,
якісно та систематично його удосконалювати


Що входить в підтримку?

1. Моніторинг сайту. Простіше і легше запобігати виникненню проблеми ніж її вирішувати. Вчасно проводити профілактику і не чекати до останнього.

2. Високий пріоритет. Проекти, які у нас знаходяться на підтримці розглядаються і виконують в першу чергу, на відміну від тих, які звертаються час від часу і не планують переходити на підтримку.

3. Аналіз удосконалень. Все дуже швидко розвивається, і напрямок e-commerce - не виняток. Виходять нові модулі, нові рішення, нові рекламні інструменти, тому ми будемо з вами ділитися даною інформацією і пропонувати варіанти їх можливого впровадження на сайт.

4. Консультації по доопрацюванню. З нашого досвіду, майже у всіх клієнтів виникають додаткові ідеї та бажання удосконалення сайту. Ті, які знаходяться на підтримці - мають змогу отримати нашу експертну думку, щодо їхній ідей та отримати часову та грошову оцінку щодо її можливої реалізації.

5. Інформаційна підтримка. Сайт - це складна система, що містить велику кількість параметрів для налаштувань. Часом, щоб знайти розділ, в якому можна додати банер чи змінити інформаційний текст, можна витратити багато часу. Тому ми допоможемо Вам його зекономити. Ми підкажемо Вам де шукати і зафіксуємо це у вигляді інструкції для повторного користування.

Навіщо?

Найважливіше на нашу думку - Ви економите час, нерви і кошти
Без підтримки:
- детальне пояснювання доопрацювання (час, нерви);
- пошук виконавців (нерви, час);
- крадіжка бази клієнтів (нерви, кошти);
- відсутність стратегії розвитку сайту (час, кошти);
З підтримкою:
- оскільки ми в курсі справ проекту, пояснення може бути більш простіше;
- не потрібно нікого додатково шукати;
- безпека даних;
- отримаєте розсилку новинок, які можна впроваджувати в проект;
Хочете, щоб ваш сайт працював як годинник?
Ми забезпечимо технічну підтримку сайту, яка гарантує стабільну роботу ресурсу.